زمان مطالعه: < 1 دقیقه

جانشین پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت کلاهبرداری خبر داد که با ادعای نفوذ در دستگاه‌های اجرایی، پنج میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

کلاهبرداری ۵ میلیارد تومانی با ادعای نفوذ در دستگاه‌های اجرایی

کلاهبرداری ۵ میلیارد تومانی با ادعای نفوذ در دستگاه‌های اجرایی

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ علی فرخ‌پور با اعلام خبر بازداشت کلاهبردار پنج میلیارد تومانی، در تشریح این خبر اظهار کرد: با شکایت شهروندی مشخص شد که مردی با ادعای داشتن نفوذ در دستگاه‌های اجرایی و انجام امور مربوط به واردات کالا، مبالغ فراوانی را از وی دریافت کرده و سپس متواری شده است.

جانشین پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: با ارجاع پرونده مشابه دیگری مشخص شد که متهم به همین شیوه مبالغی را نیز از مالباخته دیگر دریافت کرده و مالباختگان به امید کسب سود بیشتر از تجارت کالا در مجموع مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به متهم پرداخت کرده‌اند و کلاهبردار پس از دریافت وجوه، محل را ترک کرده و به تماسهای تلفنی مال باختگان پاسخگو نیست.

وی با اشاره به اینکه اسنادی که متهم در اختیار مالباختگان قرار داده همگی جعلی بودند، تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی و شناسایی مخفیگاه اخیر متهم، وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گفته این مقام انتظامی، متهم برای کشف و شناسایی سایر جرائم مشابه در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

کلاهبرداری ۵۰ میلیارد تومانی برای تصاحب “ارثیه پدری”

انتهای پیام/

 

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در حوادث روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

۶ ماده غذایی که نباید با شیر ترکیب شوند

زمان مطالعه: 3 دقیقه مصرف شیر با مواد غذایی مختلف یکی از اشتباه ترین عادت های تغذیه ای اف…