زمان مطالعه: ۳ دقیقه

بعد از جدایی رونالدو از یوونتوس و پیوستن او به تیم منچستریونایتد، خواهر رونالدو پستی طعنه آمیز را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

واکنش متفاوت خواهر کریس بعد جدایی رونالدو از یوونتوس

واکنش متفاوت خواهر کریس بعد جدایی رونالدو از یوونتوس

واکنش متفاوت خواهر کریس بعد جدایی رونالدو از یوونتوس

چند روز پیش بود که خبر پیوستن دوباره ی کریس رونالدو، ستاره ی پرتغالی فوتبال جهان، به تیم قدیمی اش یعنی منچستر یونایتد منتشر شد و در کنار شوک برخی، واکنش هایی هم با این نقل و انتقال همراه بود.

رونالدو که ابتدا قرار بود به منچستر سیتی بپیوندد در یک اقدام غافلگیرانه به یکباره مسیر خود را از سیتی به یونایند تغییر داد و پس از ۱۲ سال به تیم قدیمی خود بازگشت. پس از بازگشت رونالدو به منچستر یونایتد، افراد سرشناس بسیاری به این خبر واکنش نشان دادند که واکنش خواهر کریس، بیشتر مورد توجه قرار گرفت. خواهر کریستیانو رونالدو پیامی تند را بعد از بازگشت برادرش به منچستر یونایتد به یوونتوس در صفحه ی رسمی اش منتشر کرد. او در اینستاگرامش زیر عکس متفاوتی از کریس، برای برادرش نوشت :”به جایی که لیاقتش را داشتی خوش آمدی.” با ما در این بخش از ورزش نمناک همراه شوید تا به این واکنش نگاهی بیاندازیم.

پیام طعنه آمیز خواهر رونالدو پس از پیوستن او منچستر

پس از انتشار خبر رسمی پیوستن کریس به تیم منچستر یونایتد، خواهر بزرگترش “کاتیو” با تگ کردن پیج یوونتوس در اینستاگرام برای برادرش نوشت:”به خانه خودت خوش آمدی عشقم؛ به جایی که لیاقتش را داشتی خوش آمدی و سپس عکس برادرش را با این کپشن پست کرد. “

بسیاری از افراد عقیده داشتند که او به تیم قبلی برادرش کنایه زده است و برخی از خبرگزاری ها این پیام و عکس را به نوعی تند و طعنه آمیز برای تیم قبلی رونالدو یعنی یوونتوس دانستند. اخبار حاکی از آن است که یوونتوس مبلغ ۱۷.۷ میلیون دلار به رونالدو پیشنهاد داده است تا بتواند ستاره سابق خودش را برگرداند اما موفق نبوده و رونالدو راضی نشده است.

رونالدو بین سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹ که برای منچستر بازی می کرد، توانسته بود در ۲۹۲ بازی؛ ۱۱۸ گل برای این تیم بزند و همچنین لیگ برتر، اف ای کاپ و لیگ قهرمانان UEFA را برنده شد. او همین موفقیت را در یوونتوس هم به دست آورد و ۱۰۱ گل در طول سه فصل زد و تمام جوایز اصلی ایتالیا را برنده شد. این بازیکن ۳۶ ساله بعد از اینکه تیمش از خرید یک ماشین فراری برایش سر باز زد، زودتر از هم تیمی هایش، آن ها را ترک کرد.

خواهر کریس رونالدو

ابراز احساسات کریس رونالدو پس از بازگشت به منچستر

خود رونالدو هم در اینستاگرام این موضوع را رسانه ای کرد که به منچستر یونایتد پیوسته و اعلام کرد که اکنون نمی توانم شدت خوشحالی ام را ابراز کنم، زیرا به تیم قدیمی ام برگشته ام، انگار رویا هایم به حقیقت پیوسته اند، زیرا همیشه مجبور بودم مقابل تیم محبوبم بازی کنم اما از آن زمان هم بازیکنان منچستر را تحسین می کردم. اکنون به جایی برگشتم که به آن تعلق دارم.

همه افرادی که مرا می شناسند، از عشق بی پایان من به منچستر یونایتد خبر دارند. سال هایی که من در این باشگاه گذراندم، کاملاً شگفت انگیز بودند و مسیری که با هم طی کردیم در تاریخ این باشگاه بزرگ و شگفت انگیز با طلا نوشته شده اند.

اینستاگرام خواهر کریس بعد بازگشت رونالدو به منچستر

۵۲

این مطلب مفید بود ؟۲۰

 

SITEDANA.IR

واکنش متفاوت خواهر کریس بعد جدایی رونالدو از یوونتوس

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در گوناگون تناسب اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۹/۰۹/ قیمت دلار کاهشی شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و…