زمان مطالعه: ۵ دقیقه

گروه استان‌ها ـ پس از پایان یافتن شمارش آرا در برخی شهرهای استان‌ لرستان نتایج انتخابات شوراهای شهر مشخص شده است.

نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر استان لرستان+اسامی

نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر استان لرستان+اسامی

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، با پایان یافتن شمارش آرا در برخی شهرهای استان‌ لرستان، نتایج انتخابات شوراهای شهر مشخص شده که بدین شرح اعلام شده است.

اسامی منتخبان شورای شهر بیرانشهر و زاغه اعلام شد

جعفر طولابی فرماندار خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با اشاره به نتایج نهایی ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر در شهر بیران‌شهر اظهارداشت: محسن پیرداده بیرانوند با۶۶۵ رای، عصمت اله بیرانوند با۴۸۸ رای، سعید بیرانوند با ۴۸۵ رای، مهرداد بیرانوند ۴۴۹ رای و مریم بابایی با ۳۸۹ رای منتخب مردم شدند.

وی افزود: در شهر زاغه نیز سید اسلام موسوی با ۷۰۳ رای، محمدرضا نیک‌بیان ۷۰۱ رای، علی پاکزاد با ۶۵۵رای، مجید دالوند ۶۱۶ رای و سعید فلاح نژاد ۶۱۱ رای به عنوان منتخبان شورای شهر زاغه معرفی شدند.

عنوان کرد: در شهرستان سپیددشت مهدی رشیدی با ۷۰۹رای، علی رحیمی ۶۹۱ رای، ظفر پولادوند ۶۱۶ رای، حسین خورشیدوند ۵۷۷ رای و بهمن فولادی با ۵۴۸ رای منتخب مردم شهر سپیددشت شدند.

کاندیداهای منتخب شورای اسلامی شهر پلدختر

حسن رضائیان فرماندار پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر اظهار داشت: مجتبی حسینی با چهار هزار و ۴۴۱ رای، شهرام عزیزی سه هزار و ۲۷۱ رای، غیب الله کاظمی سه هزار و ۲۳۸ رای، حامد رحمتی واشیان با دو هزار و ۸۹۰رای، روح الله (بهمن) کلانتری با دو هزار و ۸۶۳ رای به عنوان منتخب مردم در شورای شهر پلدختر معرفی شدند.

وی افزود: اکبر رضایی با دو هزار و ۸۲۰ رای، مهدی اکبری دو هزار ۶۲۹ رای و محمد پور جمشید به عنوان عضو علی البدل شورای شهر پلدختر انتخاب شدند.

لیست منتخبان اعضای شورای شهر بروجرد اعلام شد

احمد گودرزیان فرماندار برو‌جرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربروجرد در رابطه با نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهر در بروجرد اظهارداشت: در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر بروجرد به ترتیب محمد پاپی نژاد، اشرف کاظمیان، محسن تنه کار، احسان دالوند، اشرف چگنی، میثم گودرزی معلم، احمد رضا محمدی، امیر شاهوردی و غلامعباس یاراحمدی حائز اکثریت آرا شدند.

وی افزود: اعضای علی البدل این دوره ولی سبزیان مولایی، ناصر مرادی، افشین مقدسی، وحید گودرزی، رضا پیرهادی و مهدی صدریان هستند.

بر‌اساس اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری شهرستان بروجرد تعداد آرا محمد پاپی نژاد ۸ هزار و ۵۱۴ رای، اشرف کاظمیان ۶ هزار و ۳۴۹ رای، محسن تنه کار ۶ هزار و ۹ رای، احسان دالوند ۵ هزار و ۸۲ رای، اشرف چگنی ۵ هزار و ۴۳ رای، میثم گودرزی معلم ۵ هزار و ۸ رای، احمد رضا محمدی ۴ هزار و ۳۶۳ رای، امیر شاهوردی ۳ هزار و ۹۱۳ رای و غلامعباس یاراحمدی ۳ هزار و ۷۳۰ رای بوده است.

تعداد آرا اعضای علی البدل این دوره نیز به ترتیب ولی سبزیان مولایی ۳ هزار و ۵۷۱ رای، ناصر مرادی ۳ هزار و ۵۵۵ رای، افشین مقدسی ۳ هزار و ۵۲۱ رای، وحید گودرزی ۳ هزار و ۵۰۶ رای، رضا پیرهادی ۳ هزار و ۲۲۲ رای و مهدی صدریان ۲ هزار و ۹۰۸ رای بوده است.

نتایج انتخابات شوراهای شهر ازنا و چگنی اعلام شد

محمود ثمینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین نتایج نهایی کاندیداهای راه یافته به شورای اسلامی شهر ازنا  اظهار داشت: از مجموع آرا ۱۷ هزار و ۸۵ رای عبدالله زلقی با ۴۳۱۷ رای، مسعود صالحی با ۳۸۳۲ رای، عباس جالیزرگی با  ۳۲۶۷ رای، حمید نیک دل با ۳۱۹۱ رای و شاپور ساکی با ۲۴۷۸ رای با کسب بیشترین آرا منتخب مردم شهرستان ازنا شدند.

وی با اشاره به نتیجه نهایی افزود: از مجموع هزار و ۷۴۲ آرا کسب شده در شهر چگنی چنگیز نامداری با ۴۲۵ رای، هوشنگ امیری ۳۴۷ رای، محمد مراد امیری با ۳۳۴ رای، مرتضی رحیمی با ۳۳۰ رای و احمد حسنوند با ۳۰۶ رای بیشترین رای را کسب کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ عنوان کرد: خوشبختانه ۴۸ درصد مردم استان لرستان در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت داشتند.

اسامی منتخبان شهرهای کوهدشت و رومشکان اعلام شد

محمود ثمینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نتایج نهایی شورای شهر در کوهدشت اظهار داشت: در شهرستان  کوهدشت از مجموع ۵۰ هزار و ۴۱۳ رأی،کامران تیموری با ۸۶۸۲ رای، محمد حسین نوری دیالی ۷۴۷۱ رای، تیمور گراوند ۷۱۱۹، اصغر طهماسبیان ۷۰۱۴، سجاد طرهانی ۶۸۸۱ رای، رضا میرزایی اصل ۶۸۱۸ و امین شیخی آرام با  ۶۴۲۸ رای به عنوان منتخبین مردم کوهدشت در شورای اسلامی شهر معرفی شدند.

وی افزود: در شهرستان رومشکان از مجموع چهار هزار و ۸۲۸ رأی  فیروز زارع نژاد با ۱۰۴۷ رای، پیمان امرایی با ۹۹۵ رای، کیومرث محمدی با ۹۵۱ رای، یارحسن امرایی با ۹۳۵ رای و مسعود منصوری با ۸۹۶رای به شورای شهر معرفی شدند.

نتیجه انتخابات شورای شهر دورود مشخص شد

خدا نظر دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد در رابطه با منتخبان شوراهای شهر دورود اظهار داشت: در ششمین دوره از انتخابات شوراهای شهر دورود به ترتیب حمید رضا فتحی با ۵ هزار و ۶۸۷ رای، مهدی سالاروند با ۵ هزار و ۲۳۸ رای، حسن پیامنی با ۴ هزار و ۸۹۶ رای، داود سالاروند با ۴ هزار و ۱۹۸ رای، سپهر پولادوند با ۳ هزار و ۹۴۲ رای، سلیمان دیناری با ۳ هزار و ۷۰۷ رای و رضا سالاروند با ۳ هزار و ۶۹۱ رای حائز اکثریت آرا شدند.

وی افزود: مهدی عاروان با ۳ هزار و ۶۸۵ رای و غلامعباس پیشداد با ۳ هزار و ۶۲۸ رای به عنوان اعضای عدی البدل انتخاب شدند.

نتیجه انتخابات شورای شهر نورآباد مشخص شد

نورالدین درمنان فرماندار شهرستان دلفان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهارداشت: در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر نورآباد به ترتیب  ناصر ناصری با ۷ هزار و ۵۹۵ رای، مسلم عباسی کریم آبادی با ۷ هزار و ۱۸۸ رای، علی کاظم خسروخانی با ۶ هزار و ۸۷۴ رای، مولا علی نژاد با ۶ هزار و ۴۰ رای، سید محمد امین نوربخش با ۵ هزار و ۴۶۰ رای، میثم عزیزی نوروزآباد با ۵ هزار و ۴۶۰ رای و سید عبداله موسوی با ۵ هزار و ۴۵۲ رای حائز اکثریت آرا شدند.

وی افزود: محمود علی میرزائی با ۵ هزار و ۲۶۵ رای و منوچهر یارالهی با ۵ هزار و ۲۱۷ رای اعضای علی البدل این دوره از انتخابات هستند.

نتیجه انتخابات شورای شهر الیگودرز اعلام شد

ماشاالله نعمتی فرماندار شهرستان الیگودرز نیز در رابطه با برگزیدگان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر الیگودرز گفت: منتخبین شوراهای شهر الیگودرز در این دوره به ترتیب آرا رسول بهمنی ۳ هزار و ۹۳۰ رای، محمد میرزایی ۳ هزار و ۷۶۱ رای، ابوذر رحیمی ۳ هزار و ۶۷۵ رای، زینب کوشاری ۳ هزار و ۲۹۶ رای، محمد پایمرد ۳ هزار و ۲۸۶ رای، حبیب جمشیدی ۳ هزار و ۱۵۸ رای و محسن شاهمنصوری ۲ هزار و ۸۰۷ رای بیشترین آرا را کثب کردند.

وی افزود: امید آذر شب با ۲ هزار و ۷۳۲ رای، سعید اتابکی با ۲ هزار و ۵۶۲ رای، سید رضا موسوی با ۲ هزار و ۳۹۴ رای، مجید جمشیدی با ۲ هزار و ۳۶۷ رای و مصطفی توکلی با ۲ هزار و ۳۶۵ رای به عنوان اعضای علی البدل معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/ح

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

المپیک۲۰۲۰| از پوشیدن کفش‌های آهنین برای ترخیص قایق‌ها تا تحریم داخلی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه رئیس فدراسیون قایقرانی پس از درخشش قایقران کشورمان در المپیک، ص…