زمان مطالعه: ۲ دقیقه

گروه استان‌ها-رییس فراکسیون اهل سنت مجلس ‌گفت: در چند روز آینده بین اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا کاندیدای مورد حمایت جامعه اهل سنت طی اطلاعیه‌ای به سمع و نظر مردم برسد.

ناگفته‌هایی از دیدار علمای اهل سنت ‌با رئیسی/ علمای اهل سنت دیدگاه مثبتی به آیت‌الله رئیسی دارند

ناگفته‌هایی از دیدار علمای اهل سنت ‌با رئیسی/ علمای اهل سنت دیدگاه مثبتی به آیت‌الله رئیسی دارند

– اخبار استانها –

جلال محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به دیدار امروز اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی با آیت الله رئیسی اظهار داشت: فراکسیون اهل‌سنت مجلس شورای اسلامی دارای ۱۷ نفر نماینده است که با همه داوطلبان انتخاباتی ریاست جمهوری نشستی برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: اعضای این فراکسیون تاکنون با دو نفر از داوطلبان ریاست جمهوری از جمله آیت الله رئیسی و محسن رضایی دیداری برگزار کرده و در ادامه نیز با تمامی آنها دیدارهایی خواهند داشت و مشکلات جامعه اهل سنت با آنان در میان گذارده می‌شود.

رییس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: سپس جلسه‌ای بین اعضای فراکسیون مجلس برگزار شده تا کاندیدای مورد حمایت جامعه اهل سنت طی اطلاعیه‌ای در چند روز آینده به سمع و نظر مردم برسد.

وی بیان کرد: در دیدار امروز با آیت الله رئیسی صحبت‌های خوبی رد و بدل شد و مباحث خوبی صورت گرفت و در زمینه بحث زیرساخت‌ها،  توسعه مناطق قومی و مذهبی، بررسی و اشتغال جوانان اهل سنت، انتخاب مسئولان اهل سنت در پست‌های کلیدی و همچنین تقویت مرزها، بازراچه‌های مرزی و بحث کوله بری مباحثی مطرح شد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع):حضور پرشور مردم در انتخابات عملیات روانی ـ رسانه‌ای دشمن را خنثی می‌کند
تاکید تولیت آستان قدس بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی / انتخابات سبب “مصونیت، امنیت و اقتدار” کشور می‌شود
ششمین انتخابات شوراها در استان‌ها| مطالبه ‌مازندرانی‌ها از اعضای شورای ششم / خاطره تلخ دستگیری‌ها نباید تکرار شود

محمودزاده افزود: همچنین توسعه زیرساخت های صنعتی و کشاورزی در مناطق اهل سنت مطرح شد و آیت الله رئیسی نیز به همراهی مردم اهل سنت با نظام و تقدیم شهدا اشاره کرد و گفت که دیدگاه ما این است که اهل سنت و تشیع تفاوتی با هم ندارند و همه ایرانی هستند و به کارگیری نیروها براساس شایسته سالاری و نه مسائل قومی و مذهبی است.

وی با اشاره به اینکه نشست امروز با آیت‌الله رئیسی در مجموع مثبت بود اظهار داشت: اما چون فراکسیون اهل سنت تاکنون به جمع بندی نرسیده، نمی توان نظر فراکسیون را اعلام کرد اما در چند روز آینده نظر نهایی خود را نسبت به یکی از این کاندیداهای مورد حمایت اعلام می‌کند.

رییس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: البته با علمای اهل سنت نیز رایزنی‌هایی پیش از اعلام نظر نهایی انجام شده و در این راستا امروز تعداد بسیاری از علمای اهل سنت از سراسر کشور به دیدار آیت الله رئیسی آمده بودند و فراکسیون اهل سنت نیز پس از شور و مشورت با آنها، یکی را به صورت قاطع حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/۷۵۴۸/ش

 
 

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

یک توضیح درباره افزایش مجدد حضور مردم پای صندوق های رای

زمان مطالعه: < 1 دقیقه یک توضیح درباره افزایش مجدد حضور مردم پای صندوق های رای   …