زمان مطالعه: ۳ دقیقه

برخی افراد به طالع بینی ماه تولدشان توجه بسیاری میکنند و بعضی خصوصیات را دلیل به دنیا اومدن در ماه تولدشان میدادند, ولخرجی یکی از این ویژگی ها است.

متولدین چند ماه سال که ولخرج ترند

متولدین چند ماه سال که ولخرج ترند

متولدین چند ماه سال که ولخرج ترند

آیا زیاد پول خرج می کنید؟ شاید شما هم جزء افرادی باشید که خیلی به مسائل مادی اهمیت نمی دهید و به دنبال پس انداز نیستید و خیلی راحت پول خود را خرج می کنید . احتمالاً تا به حال چند نفری هم لقب ولخرج را به شما داده اند. حال در این قسمت از نمناک قصد داریم بر اساس طالع بینی به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه بیشترین حد ولخرجی را دارند. اگر شما در این لیست قرار ندارید پس جزو افراد ولخرج نیستید. البته تمامی این موارد جنبه طالع بینی های سرگرمی را دارد و قطعا برای همه صدق نمیکند.

فروردین

فروردین ماهی ها در مورد هر کاری تکانشی عمل می کنند. یعنی فکر و برنامه ریزی قبلی ندارند. در مورد پول خرج کردن هم همین گونه هستند. اگر بخواهند چیزی را همین الان داشته باشند، پس حتما اقدام می کنند. آن ها به عمق چیز های مختلف فکر نمی کنند و اگر بخواهند مدت زمان طولانی در مورد خرید چیزی فکر کنند، آن چیز جذابیتش را برای آن ها از دست می دهد ؛ بنابراین دیگر فرصت بدست آوردن آن را ندارند و در نتیجه ترجیح می دهند که بدون برنامه ریزی خرج کنند.

خرید

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق خرید هستند. آن ها دوست دارند مدام برای دیگران هدیه بخرند. فرقی هم ندارد که این هدیه برای تولد یل یک مراسم خاصی باشد یا خیر . اگر یک کادوی خوب ببینند ، صبر نمی کنند و سریع آن را می خرند. آن ها دوست دارند سبک زندگی کاملا لوکس داشته باشند و خودشان را ثروتمند نشان دهند و در نتیجه در خرید چیز های مختلف، کنترلی روی خودشان ندارند.

اسفند

اسفند ماهی ها روحیه لطیفی دارند. اگر کسی بخواهد از آن ها پول قرض بگیرد ، حتی اگر سابقه پس ندادن هم داشته باشد، باز هم به او پول قرض می دهند. اگر شخصی از اسفند ماهی ها بخواهد که پولش را وارد کارهایی مثل شرکت های هرمی کند، حتی با این که اسفندی ها خیلی به این موضوع اعتماد ندارند اما این کار را می کنند، زیرا خیلی مهربان هستند و قدرت نه گفتن در آن ها ضعیف است.

کمک کردن

آذر

آذر ماهی ها خیلی از بی پولی نمی ترسند و پول اولویت آن ها نیست، تا جایی که پول داشته باشند؛ خرج می کنند و نگرانی ندارند. حتی پول هواپیمای گرانقیمت یا هتل های لوکس می دهند . آن ها نسبت به خرج هایی که می کنند، حساب و کتاب ندارند و گاهی اوقات حتی زیر بدهی های سنگین می روند.

خرداد

مگر این که دلیل خیلی مهمی برای پس انداز وجود داشته باشد؛ در غیر این صورت خرداد ماهی ها پول پس انداز نمی کنند و آن را کامل خرج می کنند . حتی ممکن است چیز های به درد نخوری بخرند. در کمک کردن پول به مکان های خیریه هم خیلی بی مهابا عمل می کنند. دوست دارند که همیشه چیز های زیبا داشته باشند و با آن ها سرگرم باشند. خرداد ماهی ها عقیده دارند که پول می تواند تا حدی برای شان شادی فراهم کند و در نتیجه نیاز به پس انداز نیست.

پول

بهمن

بهمن ماهی ها عاشق پول خرج کردن برای لوازم جدید الکترونیکی ، بیزینس های جدید و قرار گرفتن در محیط های تازه و لوکس هستند . بهمن ماهی ها افرادی هستند که در استارتاپ پول زیادی سرمایه گذاری می کنند، و محصولات جدید و گران را خریداری می کنند.

ولخرج ترن آدمها متولد کدوم ماه هستن؟

۳.۲۷۷۱

این مطلب مفید بود ؟۴۹۴۲۷۷

 

SITEDANA.IR

متولدین چند ماه سال که ولخرج ترند

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در آیا میدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

فرمانده نیروی دریایی ارتش: “ناوشکن کلاس دماوند” به ناوگان شمال کشور ملحق می‌شود/ الحاق ناو اطلاعاتی طلائیه به ‌نداجا

زمان مطالعه: 2 دقیقه گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ن…