زمان مطالعه: ۲ دقیقه

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ناوشکن کلاس دماوند با آخرین تجهیزات و فناوری به ناوگان شمال کشور ملحق می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش: “ناوشکن کلاس دماوند” به ناوگان شمال کشور ملحق می‌شود/ الحاق ناو اطلاعاتی طلائیه به ‌نداجا

فرمانده نیروی دریایی ارتش: “ناوشکن کلاس دماوند” به ناوگان شمال کشور ملحق می‌شود/ الحاق ناو اطلاعاتی طلائیه به ‌نداجا

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، امیردریادار شهرام ایرانی ظهر امروز در حاشیه مراسم معارفه فرمانده جدید ناوگان شمال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش تمام فعالیت‌های خود را در عرصه ملی و بین‌المللی برنامه‌ریزی می‌کند و با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان، تجهیزات به‌روز را در ناوگان شمال و جنوب در اختیار دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به عملکرد قابل‌توجه نیروی دریایی ارتش در عرصه بین‌الملل خاطرنشان کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان عضوی مؤثر در حوزه اقیانوس هند در اجلاس فرماندهان نیروی دریایی همچنین انجام تعاملات چندجانبه بین‌المللی با اجرای رزمایش‌های مرکب و مشترک با کشورهای دوست حضور فعالی دارد.

وی با بیان اینکه به زودی در ناوگان شمال ناوشکن کلاس دماوند را با آخرین فناوری آب اندازی خواهیم کرد، ادامه داد:‌ در ناوگان جنوب نیز شاهد بهره‌برداری از کلاس جماران و یک کلاس جدید از ناوشکن های بالگردبر دارای آشیانه تحت عنوان «ناو اطلاعاتی طلاییه» هستیم.

فرمانده تخصص‌های دریایی نداجا: طراحی و ساخت تجهیزات دریایی در کشور بومی‌سازی شد
فرمانده تخصص‌های دریایی نداجا: آثار درخشان دفاع مقدس سبب خودباوری جوانان این‌ مرز و بوم شد
چگونه می‌توان نیروی دریایی در شأن ملت ایران ساخت؟/ راهکار تسریع در پروژه‌های بزرگ نداجا

وی خاطرنشان کرد: دشمنان ایران همواره در تلاشند با ایران‌هراسی مانع ارتباطات بین‌المللی نیروهای نظامی ایران شوند اما نیروی دریایی به‌دلیل ساختارش فراتر در آب‌های بین‌المللی و فراتر از مرزهای داخلی خود فعالیت دارد و برای سفر ناوگروه‌های ایرانی به کشورهای همسایه و بالعکس برنامه‌هایی در دستور کار نیروی دریایی است.

امیر ایرانی با اشاره به هدف از سفر ناوگروه‌ها به کشورهای همسایه خاطرنشان کرد: هدف از میزبانی ناوگروه‌های کشورهای دیگر در ایران و سفر ناوگروه‌ها به کشورهای همسایه جهت اجرای تمرین‌های رزمی مرکب و مشترک و تبادل آموزش‌ها، صدور پیام صلح و دوستی و همچنین انعقاد تفاهم‌نامه‌های چندجانبه است.

انتهای پیام/۶۱۴/ش+

 

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیریت و مقابله با استرس برای سلامت روان مشاوره با پزشک گفتار د…