زمان مطالعه: ۲ دقیقه

گروه استان‌ها ـ فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران گفت: چیزی که امروز دشمنان را در تمام صحنه‌ها به زانو درآورده احساس مسئولیت ملت بزرگ ما در تمام موضوعات است.

فرمانده قرارگاه نجف‌اشرف سپاه: احساس مسئولیت ملت ایران دشمن را به زانو درآورده/ کشور در تمام عرصه‌ها در حال پیشرفت است

فرمانده قرارگاه نجف‌اشرف سپاه: احساس مسئولیت ملت ایران دشمن را به زانو درآورده/ کشور در تمام عرصه‌ها در حال پیشرفت است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از صحنه، سردار «محمدنظر عظیمی» در مراسم افتتاح پل علی‌آباد گروس در شهرستان صحنه اظهار داشت: ‌زلزله استان کرمانشاه حادثه بزرگی بود و اکنون در مناطق زلزله‌زده‌‌ که مناطق مأموریتی قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف است، اقدامات انجام شده بسیار افتخارآفرین است چرا که بیش از ۱۹۰۰ روستا در زلزله آسیب دید. اکنون و بعد از بازسازی روستاهای بازسازی شده، با حضور در آن مناطق احساس افتخار می‌کنیم زیرا این حادثه بزرگ در شرایط تحریم‌های ناجوانمردانه از سوی استکبار جهانی رخ داد، اما با این وجود منازل مردم با بهترین کیفیت ساخته شد.

اردوی جهادی برای خدمت به مهاجرین افغانستانی؛ نمایشی از همدلی در تربت جام
دشمنان از روحیه جهادی و انقلابی نیروهای مسلح در هراس‌ هستند
طرح نذر نان در مناطق محروم استان خوزستان از سوی فعالان جهادی برگزار می شود

‌وی گفت: چیزی که امروز دشمنان را در تمام صحنه‌ها به زانو درآورده است، احساس مسئولیت ملت بزرگ ما در تمام موضوعات است. به طور نمونه در زلزله، تمام افراد از اقشار مختلف در منطقه حضور و کار برکت پیدا کرد. تا زمانی که این روحیه در ملت وجود داشته باشد به طور قطع دشمنان زمین‌گیر هستند. دشمنان بیش از ۴۰ سال است که با تمام توان در حال جنگیدن با این ملت هستند اما کاری از پیش نبردند و کشور در تمام عرصه‌ها در حال پیشرفت است.

‌فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران با بیان اینکه جغرافیای طبیعی استان کرمانشاه بسیار خاص است و ضرورت دارد توجه ویژه‌ای در حوزه راه‌ها در برنامه‌ریزی کشور به استان کرمانشاه شود، خاطرنشان کرد: همچنان عقب‌افتادگی‌های قابل توجهی در زمینه راه‌ها وجود دارد که نیازمند توجه است و باید تسهیلات بیشتری در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/۸۳۲/ ز/؛

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

تحلیل فرمانده‌کل سپاه از شکست‌های پی‌‌‌در‌پی آمریکا در منطقه/ عقب‌نشینی‌های آشکار ‌قدرت‌های بزرگ ‌از منطقه آغاز شد+ فیلم

زمان مطالعه: 2 دقیقه گروه استان‌ها ـ فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان ̶…