زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به تازگی تصاویری از داخل یگ گوشی در تلفن خانه ای در سیدنی منتشر شده است که بسیار چندش آور و ترسناک می باشد.

تصویری چندش آور و ترسناک از داخل گوشی تلفن خانه ای در سیدنی

تصویری چندش آور و ترسناک از داخل گوشی تلفن خانه ای در سیدنی

تصویری چندش آور و ترسناک از داخل گوشی تلفن خانه ای در سیدنی

امروزه داشتن گوشی تلفن ثابت در هر خانه ای امری طبیعی است اما استفاده از آن چندان رایج نیست ؛ بسیاری از مردم نیازی به دستگاه قدیمی ندارند، چرا که می توانند با گوشی هوشمندشان در عرض چند ثانیه با نزدیک ترین و عزیزترین عزیزان خود ارتباط برقرار کنند. اما هنوز تلفن های ثابتی را در خانه های سراسر دنیا پیدا می کنید – اما آیا در درون تلفن ها چیز عجیبی وجود دارد؟

گوشی که داخلش ترسناک است

ممکن است عجیب به نظر برسد، اما مردی نشان داده است که چگونه ده ها سوسک در داخل تلفن خانه ای در استرالیا را کشف کرده است. مردی که نامش فاش نشده بود در سیدنی کار می کرد و تصمیم گرفت به تلفنی کثیف و شکسته متصل به دیوار نگاهی بیندازد که به محض بازرسی، از یافتن ده ها سوسک مرده در داخل گوشی، در میان سیم کشی، شوکه شد.

تصویری ترسناک از داخل گوشی

تلفن خانه وحشتناک و چندش آور 

او تصمیم گرفت یک ویدیو از کشف عجیب در فیس بوک که توسط بسیاری از آن ها دیده شده است را به اشتراک بگذارد که تصاویر آن را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید. در کنار فیلم نوشت:” من این ویدئو را در حالی گرفتم که در حال کار در ملکی در سیدنی بودم و فکر می کردم که چرا انقدر تلفن کثیف است شاید به این خاطر کار نمی کند.”

تصویری چندش آور و ترسناک از داخل گوشی

تصویری چندش آور از تلفن خانه

اگر در موقعیتی مشابه قرار گرفتید، راه های مختلفی وجود دارد که آفت های ناخواسته را در خانه از بین ببرید. بهترین و ساده ترین راه، استخدام یک متخصص برای نابود کردن آن ها است، اما اگر نمی خواهید هزینه صرف کنید، ممکن است بخواهید به قطع کردن منبع غذایی این حشرات با استفاده از اسپری و یا طعمه کمک بگیرید و با روش هایی که در بخش های خانه داری نمناک برای دور کردن حشرات گفته شده است از این موارد جلوگیری کنید.

 

تصویری ترسناک از داخل گوشی تلفن خانه ای در سیدنی

۱.۸۳۱۷

این مطلب مفید بود ؟۱۱۱۲۰۶

 

SITEDANA.IR

 

تصویری چندش آور و ترسناک از داخل گوشی تلفن خانه ای در سیدنی">
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در گوناگون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیریت و مقابله با استرس برای سلامت روان مشاوره با پزشک گفتار د…