زمان مطالعه: ۳ دقیقه

ازدواج یک امری دو طرفه است که هر یک هدف و انتظاراتی دارند و توقع دارند که طرف مقابل به آن ها توجه کند.

انتظارات نابجا و غیر منطقی همسرتان از شما

انتظارات نابجا و غیر منطقی همسرتان از شما

انتظارات نابجا و غیر منطقی همسرتان از شما

زمانی که شما با فردی ازدواج می کنید هر دو انتظارات خاصی را از یکدیگر دارید که بسیاری از آنها تحت تأثیر تجربیات گذشته هستند. این تأثیرات ممکن است نحوه تعامل و برخورد والدین شما و سایرافراد در دوران جوانی باشد.فیلم ها همچنین تأثیر زیادی بر انتظارات افراد دارند و معیارهایی را در مورد ازدواج تعیین می کنند. در این بخش از خانواده پلاس نمناک به انتظارات نابجا همسران از یکدیگر می پردازیم.

مسئولیت در قبال تمام گفتار و اعمال همسر

شما می توانید هر زمان که شریک زندگی تان در تنگنا قرار دارد، در کنار او باشید اما نباید تمام مشکلات آنها را به عهده بگیرید. شما می توانید از آنها دفاع کنید و همچنین به آنها اجازه دهید تا درنبردهای خودشان بجنگند.

دلداری

دادن دسترسی نامحدود به منابع مالی

همسرتان برای تامین هزینه های زندگی مجلل نباید به شما متکی باشند. آنها باید برای خود پس انداز داشته باشند و بتوانند از خود مراقبت کنند و فقط از شما انتظار نداشته باشند که تمام حقوق و درآمد خود را با آنها تقسیم کنید.

بی نظیر ترین زن ها !

این بانوان واقعا شاهکارند و بهترین خصوصیات را دارند
که بهتراست شما نیز نگاهی به آن بیندازید

کلیک کن ببین

رها کردن نزدیکترین دوستان و خانواده

شما نباید افراد مهم زندگی خود را به خاطر ازدواج و همسرتان رها کنید. شریک زندگی تان باید مایل باشد که این افراد را در زندگی خود بپذیرد.

به خطر انداختن اصول و اعتقادات

اگر اصول خود را زیرپا بگذارید، آنگاه به یک انسان بی ستون تبدیل می شوید که مستعد هر تغییر و شکستی است. شریک زندگی تان باید بپذیرد که هرگز در مورد اصول و اعتقادات اصلی خود مصالحه نمی کنید.

اختلاف زوج

بودن تنها منبع شادی آنها

بودن تنها منبع شادی برای همسر فشار بیش از حدی ایجاد می کند که یک فرد به تنهایی قادر به تحمل آن نیست بنابراین باید آنها را تشویق کنید که به دنبال منابع دیگر شادی در زندگی باشند.

خواندن ذهن آنها

آنها نمی توانند از شما انتظار داشته باشند که ذهن شان را بخوانید و باید بدانند که اگر چیزی از شما می خواهند، باید آن را آشکارا و صادقانه بیان کنند و نمی توانند این توقع را داشته باشند که اگر نیازهای خود را با شما در میان نمی گذارند، خودتان پی به آن ببرید.

بیان موضع در مورد فرزند آوری

اگر واقعاً با بچه دار شدن راحت نیستید، نباید شما را مجبور به این کار کنند پس قبل از ازدواج باید با شریک زندگی خود در مورد فرزند آوری صحبت کنید .

صحبت کردن

تحمل رفتار وحشتناک

هرگز نباید رفتار وحشتناکی را از سوی هیچ فردی تحمل کنید چه رسد به اینکه آن فرد همسرتان باشد .

صحبت در مورد رازها

بگذارید همه چیز در زمان خودش ظاهر شود. اگر با صحبت کردن در مورد چیزی خاص راحت نیستید، شریک زندگی تان نباید کنجکاو به دانستن آن باشد.

اطاعت کورکورانه

اگرچه عاشق یکدیگر هستید اما به این معنی نیست که باید به طور خودکار در مورد همه چیز توافق کنید و کورکورانه از هرچیزی همسرتان می خواهد، اطاعت کنید.

به این انتظارات همسرت فقط نه بگو!!

۴.۱۲۸۸

این مطلب مفید بود ؟۲۳۴۵۴

 

SITEDANA.IR

انتظارات نابجا و غیر منطقی همسرتان از شما

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در روابط عاطفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

زمان مطالعه: 2 دقیقه امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و…