زمان مطالعه: < 1 دقیقه

گروه استان‌ها ــ با تلاش سربازان گمنام حضرت امام زمان (عج) یکی از ابربدهکاران بانکی در استان مازندران شناسایی و دستگیر شد.

ابربدهکار بانکی در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) به دام افتاد

ابربدهکار بانکی در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) به دام افتاد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران؛ در سال های اخیر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی بوده و سپاه پاسداران به عنوان ضابط قضائی در برخورد با مفسدان اقتصادی قاطعانه وارد میدان عمل می‌شود.

با توجه به ماموریت‌های سپاه در برخورد با مفاسد اقتصادی و نیز هشدار فرمانده سپاه کربلا که “در برخورد با مفسدان و مخلان اقتصادی با کسی تعارف نداریم” با راه اندازی قرارگاه ۱۷ربیع در استان مازندران، هیچ مفسد اقتصادی حاشیه امنی نخواهد داشت.

سرپل گروهک سلطنت‌طلب در مازندران دستگیر شد
۷۰۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در لامرد کشف شد

برپایه این گزارش با تلاش مجاهدانه و شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی از ابر بدهکاران بانکی استان مازندران در تور اطلاعاتی سپاه کربلا افتاد.

گفتنی است؛ نامبرده که ۲۵۰۰میلیارد ریال به شبکه بانکی از سالیان گذشته بدهکار بوده است، با نفوذ در دستگاه‌های متولی از بازپرداخت آن اجتناب می‌کرد که پس از یک عملیات پیچیده اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد. این ابربدهکار بانکی متهم به اخلال در بازار نهاده دامی و جوجه یک روزه از طریق گرانفروشی هم است.

انتهای پیام/س

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

یک توضیح درباره افزایش مجدد حضور مردم پای صندوق های رای

زمان مطالعه: < 1 دقیقه یک توضیح درباره افزایش مجدد حضور مردم پای صندوق های رای   …